Wycieczka do Kaliskiej Kolei

W czwartek 18 czerwca przedszkolaki z grup “Maki” i “Niezapominajki” wybrały się na wycieczkę do Kaliskiej Kolei Wąskotorowej w Zbiersku Cukrowni. Główną atrakcją wyjazdu był przejazd kolejką wąskotorową, który dostarczył dzieciom wielu radości i niezapomnianych wrażeń. Podczas podróży przedszkolaki mogły podziwiać piękno okolicy oraz poznać ciekawostki związane z funkcjonowaniem kolei wąskotorowej. Wycieczka przebiegła w miłej i bezpiecznej atmosferze, a wszyscy wrócili do przedszkola zadowoleni i pełni pozytywnych wspomnień. 

Zostaw Komentarz

Skip to content