Wizyta w Bibliotece

W piątek 19 czerwca Fiołki odwiedziły Bibliotekę Publiczną Gminy i Miasta w Stawiszynie. Na zaproszenie Pani Aleksandry Bylicy, Dyrektor Biblioteki dzieci uczestniczyły w akcji “Tata Też Czyta 2026”. Bajkę “Basia i wakacje” czytali Pan Burmistrz Grzegorz Kaczmarek – tata Poli oraz Pan Mateusz Marek – tata Mateusza i Anastazji. Dzieci rozmawiały na temat wysłuchanej opowieści oraz otrzymały słodkie upominki i zakładkę do książki. Bardzo dziękujemy za zaproszenie. 

Zostaw Komentarz

Skip to content