W tym wyjątkowym dniu życzymy wszystkim tatusiom samych radosnych chwil! Dziękujemy za to że jesteście!
W piątek 19 czerwca Fiołki odwiedziły Bibliotekę Publiczną Gminy i Miasta w Stawiszynie.
"Maki" i "Niezapominajki" wybrały się na wycieczkę do Kaliskiej Kolei Wąskotorowej.




