W piątek obchodziliśmy Dzień Pustej Klasy, dlaczego wybraliśmy się na wyjątkową wycieczkę do Zoo Borysew. Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji! przejechaliśmy się ciuchcią, podziwialiśmy krokodyle, tygrysy, lwa, a także mniej drapieżne zwierzęta, takie jak kapibary. Udało nam się również obejrzeć pokaz fok. Poznaliśmy fokę Dawida, który za kawałek śledzia wykonał niesamowite akrobacje i wzbudzał zachwyt wszystkich widzów. To był fantastyczny dzień pełen wrażeń, radości i niezapomnianych wspomnień!
15 czerwca 2026






















