W weekend odbyły się Dni Stawiszyna. W sobotę na scenie w parku miały zaszczyt wystąpić nasze dzieci.
Nocowanie w przedszkolu grup Słoneczniki i Stokrotki było wyjątkowym zwieńczeniem naszej przedszkolnej przygody.
W piątek obchodziliśmy Dzień Pustej Klasy, dlatego wybraliśmy się na wyjątkową wycieczkę do ZOO Borysew.



