Dni Stawiszyna

W weekend odbyły się Dni Stawiszyna. W sobotę na scenie w parku miały zaszczyt wystąpić nasze dzieci. Fiołki zaprezentowały dwa tańce: polskiego Krakowiaczka oraz hiszpańskie Flamenco. Stokrotki zaprezentowały warmińsko-mazurski taniec Szot w akompaniamencie Pani Anny Hofman oraz Pana Franciszka Janczaka z Klubu Seniora w Zbiersku. Taniec ten zajął 3. miejsce w 21. Festiwalu Tańca i Piosenki Ludowej Pyza 2026. Na koniec naszego występu zaprezentowała się Antonia Guźniczak, która dzięki “Piosence wakacyjnej” zajęła 3. miejsce w Festiwalu Piosenki Dziecięcej “Złota Nutka”. Dzieci za piękne występy otrzymały słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy.

Zostaw Komentarz

Skip to content