Wczorajszy dzień pełen muzycznych wrażeń!
Z ogromną dumą i radością informujemy, że przedszkolaki z grup Stokrotki i Fiołki wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu – koncercie “Kalisz na ludowo”!
Występy naszych małych artystów odbyły się pod honorowym patronem Pana Krystiana Kinastowskiego – Prezydenta Miasta Kalisza. To był dla nas wszystkich zaszczyt i ogromne wyróżnienie.
Dzieci zaprezentowały się wspaniale – z uśmiechem na twarzy, ogromnym zaangażowaniem i prawdziwą miłością do ludowym tradycji. Dziękujemy małym wykonawcom za odwagę i talent, a rodzicom za wsparcie. Brawo Stokrotki i Fiołki! Jesteśmy z Was dumni 🙂





