Wspólna zabawa i KMO na Dniach Stawiszyna

Za nami Dni Stawiszyna!
Jak co roku najstarsze grupy czyli Stokrotki i Bratki zaprezentowały śpiewająco-taneczny występ artystyczny. Dodatkowo wystąpił również nasz chór “Justynka” z bardzo letnim repertuarem oraz laureat I pierwszego miejsca konkursu muzycznego”Złota Nutka” – Franciszek Przybylski.
Występy to nie jedyny akcent działalności naszego przedszkola na święcie miasta. Pierwszy raz zaprosiliśmy mieszkańców do wspólnego eksperymentowania z Klubem Młodego Odkrywcy “Justynka w świecie wiedzy”.
Nasz namiot był bardzo licznie odwiedzany przez dzieci oraz dorosłych. Dziękujemy za miłe spotkanie i każde dobre słowo, które usłyszeliśmy. Mamy nadzieje, że eksperymenty i wspólne doświadczenia przybliżyły dzieciom niezwykły świat nauki.

Zostaw Komentarz

Skip to content