Mikołajowe warsztaty

Dziś za nami bardzo emocjonujący dzień. Przyjechał do nas Święty Mikołaj, ale tym razem nie sam, a z całą ekipą swoich pomocników Elfów oraz połową swojego magicznego domku.
Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego tworzenia zimowego krajobrazu z choinkami, reniferem i bałwankiem. Nagle Elfy miały problem ze spóźniającym się Św. Mikołajem! Uwierzycie czy nie Mikołaj ugrzązł w kominie! Dobrze, że nasze przedszkolaki potrafią czarować i za sprawą magicznego zaklęcie pomogły wydostać się Mikołajowi. Były bańki mydlane, śnieg i wiele, wiele radości.
Święty Mikołaj oczywiście obdarował każde dziecko prezentem, czego dowodem są pamiątkowe zdjęcia z naszym gościem.
Każdy wie, że nie ma zabawy bez słodkości! Pyszna gorąca czekolada, broda Mikołaja o smaku wata cukrowej i popcornowe śnieżynki. PYCHOTKA!
 

Zostaw Komentarz

Skip to content