Piknik Rodzinny

Jak co roku, w ostatnią sobotę maja w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego, wspólnie świętowaliśmy Święto Mamy i Taty.
Piknik rozpoczęliśmy tradycyjnie od biegu rodzinnego, który swój start miał na początku ul. Przedszkolnej. Rodzice wraz z dziećmi ochoczo dobiegli do mety, a w nagrodę wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, wręczane przez zaproszonych gości.
Pogoda byla piękna i pierwszy raz bez przeszkód część artystyczna mogła odbyć sie na przedszkolnych tarasach, gdzie rodzice bez problemu mogli podziwić występy swoich pociech. Na koniec występów wszystkie dzieci wspólnie zaśpiewały i zatańczyły Rodzinną Sambę, która dzięki kolorowym pomponom wyglądała zjawiskowo.
Na dzieci czekało wiele atrakcji przygotowanych przez Rade Rodziców takich jak loteriach fantowa, pyszne ciasto pieczone przez rodziców, bigos z kiełbaskami oraz wata cukrowa i popcorn bez ograniczeń! Oczywiście dzieci mogły skakać na dmuchańcu ile sił lub przejechać sie na kucyku. Do wspólnej zabawy zapraszały wielkimi bańkami mydlanymi panie animatorki.
Jak zawsze byli z nami strażacy, ktorzy bardzo dokładnie pokazali dzieciom jak udzielić pierwszej pomocy i jak ugasić pożar. OSP Stawiszyn
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację naszego pikniku. Dziękujemy wszystkim sponsorom i rodzicom! Bez Was piknik nie mógłby się odbyć!

Zostaw Komentarz

Skip to content