11 listopada Święto Niepodległości

W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości Polski pielęgnując tradycje polskie 10 listopada 2020 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.
Patriotyczny poranek przygotowała grupa “Maki”.Przedszkolaki zaprezentowały wiersze i piosenki związane ze świętem naszej Ojczyzny. Tym samym słowem i piosenką oddali szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłości do Ojczyzny.
Na zakończenie wszyscy wspólnie odśpiewali hymn Polski przyłączając się do akcji #SzkoładoHymnu.
Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych przedszkolaków

Zostaw Komentarz

Skip to content