PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

14.10.2020 odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedzkola. Dzieci z grupy Bratków i Stokrotek zostały pełnoprawnymi PRZEDSZKOLAKAMI!
Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc, wierszyki,piosenki i tańce.
Po części artystycznej, dzieci obiecały: -zgodnie bawić się w przedszkolu
-przychodzić każdego dnia z uśmiechem, -słuchać pani,
-pomagać kolegom,
-być dzielnym przedszkolakiem.
Po złożonej obietnicy, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania medal oraz upominek.

Skip to content