II Miejsce – Niebieskie Igrzyska

3 kwietnia 2023r w naszym przedszkolu w ramach obchodów Dnia Świadomości Autyzmu dzieci brały udział w Niebieskie Igrzyska. Zaangażowanie dzieci i organizacja igrzysk została doceniona przez organizatorów Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka oraz Polski Komitet Olimpijski.
Przedszkole “Justynka ” zajęło II MIEJSCE w kategorii “Niebieskie Igrzyska 2023 – Zaangażowanie”. W igrzyskach wzięło łącznie udział 150 tyś dzieci z całej Polski!
Rozpiera nas duma i serdecznie dziękujemy za docenienie naszych działań. Niebieskie Igrzyska pokazują jak wspaniale dzieci z autyzmem mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych i wspólnotowych. Każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości!
Przedszkolaki otrzymały zestawy Lego, wyposażoną apteczkę, gry, puzzle, bon o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie Bambino, a także zniżki na szkolenia dla nauczycieli. Dziękujemy!