Czas letnich wycieczek

Czas letni w przedszkolu to między innymi czas wycieczek. W tym roku było troszkę inaczej niż zwykle. Organizacją wycieczek zajęli się rodzice. Każda z grup spotkała się w innym terminie i w innym miejscu. Wspólnym i głównym celem była integracja naszej małej przedszkolnej społeczności.
Słoneczniki, Niezapominajki, Bratki oraz Stokrotki wspólnie z rodzicami i nauczycielami wybrały się do pobliskiej ŻArtownia. Na łonie natury dzieci doświadczały przyrody, rozwiązywały zadania, a wspólnie z rodzicami przygotowały naturalną pamiątkę np. pejzaż, magnes czy strój indiański. Każde spotkanie zakończyło się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.
Nasze starszaki czyli Fiołki i Maki również z rodzicami i nauczycielami wybrały się w dalszą podróż do Mandoria – Tematyczny Park Rozrywki. Tam pośród różnego rodzaju karuzel i zjeżdżalni wspólnie spędzali jedne już z ostatnich chwil w grupie przedszkolnej.
Wycieczki rodziców z dziećmi były okazją do spędzenia razem czasu, do rozmów, lepszego poznania się w grupie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za wzorową organizację spotkań i wspólnie miłe spędzone chwile. Poniżej krótka fotorelacja z każdej z wycieczek.

Zostaw Komentarz

Skip to content