Dzień Dziecka

Dzień dziecka to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci dużych jak i małych. W tym roku w naszym przedszkolu było to wyjątkowe święto, ponieważ trwało aż dwa dni. 31 maja wszystkie grupy przedszkolne wyruszyły tropem białych tygrysów do Zoo Safari Borysew. Oczywiście tygrysy zostały wytropione, a dodatkowo przedszkolaki poznały i zobaczyły wiele innych zwierząt lądowych oraz wodnych. Pogoda była idealna na wędrówki ścieżkami safari. Na miejscu zjedliśmy wspólny posiłek, a także podwieczorek. Do przedszkola wróciliśmy w godzinach popołudniowych troszkę zmęczeni, ale z pewnością pełni wrażeń. Na tym świętowanie jednak się nie zakończyło… 1 czerwca przedszkole zamieniło się w stadion sportowy, na którym przedszkolaki grały w piłkę, przeciągały linę czy też ścigały się w workach. Roześmiane już buzie były weselsze jeszcze bardziej po wizycie przedstawiciela Rady Rodziców p. Agnieszki Kaźmierczak, która wręczyła każdemu dziecku kolorowe piłki – prezenty od Rady rodziców. Wspólne zabawy zakończyliśmy zjedzeniem pysznych lodów. Jak mówi cytat “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” więc z pewnością nasz świat przez minione dwa dni był pełen uśmiechu.

Zostaw Komentarz

Skip to content