Piknik Rodzinny

Jedną z nieodłącznych imprez organizowanych w naszym przedszkolu jest Piknik Rodzinny, podczas, którego wspólnie świętujemy Święto Rodziny. W zeszłym roku nie było to możliwe, dlatego w tym roku piknik był przez wszystkich przedszkolaków bardzo oczekiwany.

Świętowanie rozpoczęliśmy tradycyjnie od biegu rodzinnego, który swój start miał na początku ul. Przedszkolnej. Rodzice wraz z dziećmi ochoczo dobiegli do mety, a w nagrodę wszyscy otrzymali pamiątkowe medale.

Pogoda niestety nie była dla nas w tym roku łaskawa, dlatego część artystyczna odbyła się w dużej sali przedszkolnej, gdzie rodzice mogli podziwić występy swoich pociech.

W trakcie pikniku można było pomalować buzie, zrobić siebie kolorowy tatuaż, poskakać na zamku dmuchanym czy przejechać się dziecięca ciuchcią. Rada Rodziców przygotowała również loterię fantową. Oczywiście każdy los był wygrany!

Jak zawsze byli z nami strażacy oraz policja, prezentując swoje wozy.

Na pusty brzuszek kuchnia serwowała kiełbaskę i bigos, a na deser pyszne lody.

Dziękujemy wszystkim , którzy włączyli się w organizację naszego pikniku. Dziękujemy wszystkim sponsorom i rodzicom.

Z pewnością powtórzymy to za rok.

 

Zostaw Komentarz

Skip to content