Pokaz mody ekologicznej

W minionym tygodniu w naszym przedszkolu prowadzone były zajęcia dotyczące ekologii. W piątek w ramach akcji #Sprzątamy dla Polski  zbieraliśmy odpady w okolicy naszego przedszkola oraz w parku. Dziś w ramach podsumowania odbył się wyjątkowy pokaz mody ekologicznej. Przedszkolaki zaprezentowały stroje wykonane z papieru, plastiku, nakrętek itp. Na wybiegu można było zobaczyć króla i królową, minionki oraz propozycje strojów letnich.  W tym roku w rolę krytyków mody wcielili się zaproszeni goście Burmistrz Stawiszyna Grzegorz Kaczmarek oraz przedstawiciele Koła Emerytów i Rencistów ze Stawiszyna. Nasi mali modele i modelki pięknie i z dużą gracją prezentowali stroje. Goście z zachwytem oglądali cały pokaz oraz podziwiali zdolności naszych przedszkolaków. Wszyscy wspaniale się bawili. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.