Zajączek wielkanocny

Dziś

Dziś w przedszkolu był wyjątkowy dzień. Już od rana na dzieci czekała moc wielkanocnych atrakcji. Przedszkolaki brały udział w interaktywnym  przedstawieniu, bawiły się razem z kurczakami, tańczyły i rozwiązywały zagadki. Dzieci z zapartym tchem oglądały magiczne sztuczki oraz łapały bańki mydlane. Oczywiście nie zabrakło też najważniejszego gościa, czyli wielkanocnego zająca, który wesoło bawił się z dziećmi. Każdy przedszkolak otrzymał od zająca  piękną zieloną konewkę, ufundowaną przez Radę Rodziców. Kolejną atrakcją było zdobienie figurki drewnianego zająca. Aby napełnić głodne brzuszki dzieci – kurczaki przygotowały pyszny  popcorn i słodką watę cukrową. Na koniec wszyscy wspólnie  malowali farbami ogromne jaja dinozaura.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, a dowodem na to są uśmiechnięte twarze naszych przedszkolaków.