Bal Karnawałowy

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY NIBYLANDII gdzie wspólnie z Piotrusiem Panem musieliśmy odczarować Kapitana Haka. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, spidermanów, muszkieterów, piratów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek: Czerwony Kapturek, Syrenka, Kot w Butach. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami i magicznymi sztuczkami, podobały się dzieciom najbardziej.
Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie.
Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Zostaw Komentarz

Skip to content