Spotkanie świąteczne z Mikołajem i rodzicami

Boże Narodzenie to czas magiczny, radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował  również we wszystkich grupach przedszkolnych. Od 12 do 19 grudnia, w zimowe popołudnia odbywały się wigilijne spotkania z rodzicami. Bożonarodzeniowy klimat dopełniały okolicznościowe dekoracje, lampki oraz odświętnie nakryte stoły z poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Podniosłym momentem każdego spotkania był krótki program artystyczny w wykonaniu dzieci, które  zaangażowaniem śpiewały utwory o tematyce świątecznej i recytowały wiersze.

Dużo pozytywnych emocji wywołała wizyta wyjątkowego, najważniejszego dla przedszkolaków gościa – Świętego Mikołaja, który podarował dzieciom prezenty.

Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki

Spotkania  wigilijne upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze. Takie szczególne momenty wzmacniają  wzajemne relacje, a także integrują dorosłych i dzieci.