Dzień Przedszkolaka

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
W naszym przedszkolu dzień ten był bardzo hucznie obchodzony. Cała uroczystość rozpoczęła się od wspólnego puszczania baloników do nieba – baloników z marzeniami, które z pewnością się spełnią. Radość i śmiech, aż tryskały z sali przedszkolnej, na której bawiły się wspólnie wszystkie przedszkolaki.  Na zakończenie zabaw czekały na dzieci pyszne czekoladowe babeczki soczki. 
W tym wesołym dniu – życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.

Zostaw Komentarz

Skip to content