Dzień Edukacji Narodowej 2021

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W tym roku grupa „Słoneczniki” zaprezentowała swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc. Były piękne życzenia oraz upominki, a przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia te dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci. 

Zostaw Komentarz

Skip to content