Wręczenie nagrody za I miejsce w konkursie “Spis powszechnym śpiewająco”

W dniu dzisiejszym obyło się uroczyste wręczenie nagrody za zajęcie I miejsca w konkursie “Spis powszechny śpiewająco” zorganizowanym przez Główny Urząd Statystyczny w Poznaniu. Nagrodę wręczył kierownik kaliskiego oddziału Pani Monika Matkowska. Podziekowania oraz gratulacje otrzymaliśmy również od Burmistrza Stawiszyna Pana Grzegorza Kaczmarka za pośrednictwem Pani Sekretarz Agnieszki Morawskiej .
Dzieci podczas spotkania zaśpiewały hymn przedszkola, zaprezentowały sie w biało-czerwonych strojach, a w tle można było zobaczyć nagranie zwycięskiego spotu. Na koniec spotkania nasi goście otrzymali od dzieci symbol nadchodzącej jesieni – piękne wrzosy.
Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, a otrzymane nagrody z pewnością dostarczą dzieciom wiele radości.

Zostaw Komentarz

Skip to content