Piknik Rodzinny

29 sierpnia 2021r. na terenie ogrodu przedszkolnego odbył się PIKNIK RODZINNY. Impreza rozpoczęła się o godzinie 14:00 i mimo troszkę deszczowej aury rodzice wraz ze swoimi pociechami tłumnie przybywali na plac przedszkolny.

Dzieci korzystały z wielu atrakcji takich jak zamek dmuchany czy kolejka torowa.

Rada Rodziców zadbała również o słodką część imprezy poprzez pyszne ciasta przygotowane przez rodziców , kawę, herbatę oraz tatuaże i malowanie twarzy dzięki którym dzieci wyglądały kolorowo i pięknie.

Kuchnia przedszkolna serwowała pyszny bigos i kiełbaski, które ze smakiem jedli wszyscy uczestnicy.

Każde dziecko otrzymało również upominek na pamiątkę spotkania.

Najważniejszym celem pikniku była integracja naszej społeczności przedszkolnej i z dumą możemy się pochwalić, że cel ten został osiągnięty. Przed nami już tylko 1 wrześnie – czas zabawy i radości w murach przedszkola.

Zostaw Komentarz

Skip to content