Pożegnanie Starszaków

25 czerwca 2021 roku w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku i pożegnanie 6-latków z grup Niezapominajki oraz Maki.
Po całym roku wytężonej pracy, nadszedł czas słodkiego lenistwo. Mamy upragnione wakacje! Nikt chyba nie zasłużył na nie tak bardzo, jak nasi absolwenci.
Mimo trudnego czasu jakim było zdalne nauczanie był to z pewnością rok przełomowy. Dzieci z najstarszych grup przedszkolnych żegnały nowoczesne, piękne przedszkole, na które tak bardzo wszyscy czekaliśmy, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji.
Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały emblematy przedszkolne, książki i słodkości. Były także życzenia i podziękowania ze strony pani Dyrektor, Rodziców i władz Gminy i Miasta Stawiszyn.
Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE!
 
POŻEGNANIE STARSZAKÓW – MAKI
POŻEGNANIE STARSZAKÓW -NIEZAPOMINAJKI

Zostaw Komentarz

Skip to content