Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Jest to dzień, który jednoczy wszystkie dzieci na świecie. W tym dniu, w wielu krajach, dzieci oraz dorośli podejmują wspólne inicjatywy, których celem jest okazanie wsparcia i solidarności z dziećmi, których prawa nie są respektowane. To radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem. W obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka włączyło się także nasze przedszkole. W tym dniu dzieci ubrane były w kolorowe stroje oraz odśpiewały wspólnie hymn przedszkola, aby podkreślić i zaznaczyć swoją obecność wśród dorosłych, często zabieganych i zapracowanych, zajętych swoimi sprawami. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zakup strojów grupowych. Dzieci prezentowały się przepięknie.

Zostaw Komentarz

Skip to content