Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze dzieci. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszym przedszkolu odbył się na sportowo! Pogoda dopisała i pozwoliła dzieciom wykazać się umiejętnościami sportowymi.

Świętowanie rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania hymnu przedszkola i przywitaniu gości.  Dzięki współpracy Burmistrza Gminy i Miasta Stawiszyn z lokalną firmą Tribecco nasz plac zabaw wzbogacił się o zjazd linowy oraz zadaszenie z ławkami i stolikami. Radości z prezentów nie było końca, a zjazd linowy cieszył się ogromną popularnością nie tylko u dzieci.

Wszystkie dzieci uczestniczyły w różnych konkurencjach sportowych takich jak tor z przeszkodami, gra w piłkę nożną i dwa ognie, przeciąganie liny, skoki w workach czy bieg slalomem!

W trakcie zabawy przedszkolaki otrzymały kiełbaski z grilla, soczki oraz lody ufundowane przez firmę Admat.

Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!

Zostaw Komentarz

Skip to content