BAL KARNAWAŁOWY

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. 

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W salach w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Zapraszamy do obejrzenia obszernych relacji zdjęciowych na stronach grup.

 

Zostaw Komentarz

Skip to content