ŚWIĘTA JUŻ BLISKO…

Świąteczna atmosfera w przedszkolu dziś była bardzo widoczna. Z sal dobiegała melodia kolęd i pastorałek, a  na korytarzy widać było intensywne przygotowania do występów świątecznych. Niestety w związku z obecną sytuacją rodzice nie mogli gościć na występach dzieci, ale nagrania  każdej z grup są dostępne na naszym kanale YouTube. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!

Życzenia świąteczne otrzymaliśmy również od Burmistrza Gminy i Miasta Stawiszyn. Na ręce Pani Dyrektor przekazał je skarbik –  Pani Anna Manikowska. Oczywiście wraz z życzeniami dzieci otrzymały pyszne słodkości.

Święty Mikołaj również nie zapomniał o stawiszyńskim przedszkolu i obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami, po czym odleciał na swych saniach w dalszą drogę.

Kiedy emocje opadły przedszkolaki w swoich salach zasiadły do świątecznego obiadu, aby spróbować polskie tradycyjne dania wigilijne i życzyć sobie nawzajem Wesołym Świat.

Zostaw Komentarz

Skip to content