Witamy w naszym przedszkolu Witamy w naszym przedszkolu

Witamy w Przedszkolu ‘Justynka’ w Stawiszynie

Dlaczego warto wybrać Przedszkole Justynka

Dziecko w naszym przedszkolu jest traktowane z dużym szacunkiem, wyrozumiałością i zainteresowaniem we wszelkich obszarach funkcjonowania. Mały człowiek, który staje się przedszkolakiem może liczyć na ciepłą, miła ale tez konsekwentną i fachową opiekę cioć, które proponują mu mnóstwo działań, dzięki którym rozwija własną wiedzę o świecie i sobie samym.

A wszystko to dzięki metodzie pedagogiki zabawy!

Poznajcie naszą kadrę

Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowią nauczyciele posiadający wymagane w pracy z dziećmi kwalifikacje zawodowe i stale podnoszący swoje umiejętności pedagogiczne

Wyposażenie w klasach

Wyposażenie wnętrza budynku to: certyfikowane meble przedszkolne, dostosowane wielkością sprzętu do potrzeb dzieci 3-5-letnich, aneks kuchenny i szatnia wyposażone zgodnie z wymogami Sanepidu i Straży Pożarnej dotyczącymi placówek niepublicznych.

Do dyspozycji dzieci są sale dydaktyczno-zabawowe, sala zajęć relaksacyjno-artystycznych oraz gabinet do zajęć indywidualnych i logopedycznych. Otoczenie, wnętrze oraz ogród, stworzone dla małych gospodarzy przedszkola, zostało pomyślane w sposób dający dzieciom przestrzeń do nieograniczonej ekspresji twórczej.

Indoor Play Areas

Loareet morbi a dosis luctus. Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis. Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis. Aenean interdum, nibh vitae sodales, magna ante feugiat elit maecenas.

Indoor Play Areas

Nasze wyniki mówią same za siebie!

Wszyscy nasi nauczyciele pracują z pełnym zaangażowaniem i oddaniem, tak aby wszystkie dzieci czuły się w naszym przedszkolu komfortowo.

Ich kontakty z rodzicami i dziećmi cechuje duża komunikatywność, empatia, otwartość na zmiany i indywidualizację procesu nauczania, tolerancja i takt pedagogiczny.

Zaangażowanie nauczycieli
Zadowolne dzieci
Zadowoleni rodzice
Cieszymy się UZNANIEM wśród mieszkańców naszej gminy.

Rodzice dzieci o Nas

Nasze Grupy

Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite forte maecenas est magna vehicula est node maecenas. Praesent arcu gravida vehicula est node maecenas loareet morbi a dosis luctus. Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis. Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite forte maecenas est magna vehicula est node maecenas.

Daisy Room

Little People Room

Little People Room

Butterfly Room

After School Club

After School Club

Co warto wiedzieć

• Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite
  • Praesent arcu gravida vehicula est node maecenas loareet
  • Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis
  • Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite forte
  • Maecenas est magna vehicula est node maecenas.

Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite Praesent arcu gravida vehicula est node maecenas loareet Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite forte Maecenas est magna vehicula est node maecenas.

Edukacja i dobre samopoczucie Twoich dzieci to nasze główne priorytety

Aktualności Przedszkola

Projekty realizowane w naszej placówce.