Witamy w naszym przedszkolu Witamy w naszym przedszkolu

Welcome to the ‘Little People’ Kindergarten WordPress theme

Pre-School

Your child is growing up fast and ready for a little more independence, our pre school club will be a perfect introduction.

Nursery

Our approach to learning and teaching is through child centered play and education. We have a fully equipped nursery.

After School

With a wide range of activities including arts and crafts, imaginative play and physical activities, our staff will engage with your children.

Why Little People Kindergarten

Praesent arcu gravida vehicula est node maecenas loareet morbi a dosis luctus. Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis. Aenean interdum, nibh vitae sodales, magna ante feugiat elit maecenas.

Poznaj Naszych Nauczycieli

Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowią nauczyciele posiadający wymagane
w pracy z dziećmi kwalifikacje zawodowe i stale podnoszący swoje umiejętności
pedagogiczne poprzez uczestnictwo w kursach doskonalących i kwalifikacyjnych,
warsztatach, seminariach, studiach podyplomowych.
Są to nauczyciele o wysokiej kulturze osobistej. Ich kontakty z rodzicami i dziećmi
cechuje duża komunikatywność, empatia, otwartość na zmiany i indywidualizację procesu
nauczania, tolerancja i takt pedagogiczny.
Są pasjonatami swojej pracy.

Classroom Facilities

Loareet morbi a dosis luctus. Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis. Aenean interdum, nibh vitae sodales, magna ante feugiat elit maecenas.

Indoor Play Areas

Loareet morbi a dosis luctus. Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis. Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis. Aenean interdum, nibh vitae sodales, magna ante feugiat elit maecenas.

Indoor Play Areas

Our Results Speak for themsleves!

PASS RATE A
HAPPY CHILDREN
HAPPY PARENTS
Voted OUTSTANDING by our local education authority

What The Parents Say

Our Rooms & Classes

Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite forte maecenas est magna vehicula est node maecenas. Praesent arcu gravida vehicula est node maecenas loareet morbi a dosis luctus. Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis. Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite forte maecenas est magna vehicula est node maecenas.

Bratki

Fiołki

Niezapominajki

Stokrotki

Słoneczniki

Maki

Your Children

• Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite
  • Praesent arcu gravida vehicula est node maecenas loareet
  • Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis
  • Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite forte
  • Maecenas est magna vehicula est node maecenas.

Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite Praesent arcu gravida vehicula est node maecenas loareet Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite forte Maecenas est magna vehicula est node maecenas.

Your children’s education and wellfare are our main priorities

Projekty realizowane w naszej placówce.

Gallery

Kindergarten Blog & News